Výsledky 2015 – 2019

Výsledky 2019

http://www.syrovinskybeh.cz/syromira/?fbclid=IwAR2Z4jodRMJVLHSmc-a1l_vi_veu-THzVTOsrVmORGQWvWpyvAZEGxCbKm8 Syrovínský běh Velkou Moravou 2019

Výsledky kategorie 50km

Pořadí Jméno Startovní číslo Město Stupavské lůky Floriánka Nad Domanínem. CÍL
1. Petr Hének 107 AK Drnovice 01:12:07 02:36:08 03:12:24 03:56:48
2. Martin Plačko 119 ŠK Bradlan Brezova pod Bradlom 01:26:14 03:00:15 03:36:05 04:18:08
3. Pavel Šedík 132 AK Kyjov 01:11:47 03:01:57 03:38:43 04:20:57
4. Filip Bukovjan 123 KESBUK 01:27:40 06:44:43 03:46:52 04:36:23
5. Tomáš Štverák 32 Inov-8 Team 01:27:26 03:09:07 03:51:24 04:41:05
6. Pavel Matoušek 103 Brno 01:27:00 03:15:22 04:01:49 04:53:32
7. Tomáš Svoboda 115 X-TRAIL Rychlohrad 01:28:41 03:18:16 04:04:36 05:00:29
8. Jiří Selucký 110 Kyjov 01:32:26 03:26:02 04:14:24 05:07:46
9. Jan Adámek 68 Valašské Meziříčí / Run Magazine Team 01:28:53 03:28:48 04:15:28 05:09:39
10. Josef Barot 95 Tj Slavkov pod Hostýnem 01:29:10 03:17:10 04:10:14 05:20:56
11. Martin Held 106 vert. running 01:28:02 03:27:03 04:18:51 05:22:54
12. Martin Ryšavý 1 Boršice 01:37:14 03:36:11 04:28:31 05:26:33
13. Jiří Světinský 59 TJ SPARTAK HLUK 01:28:05 03:25:26 04:23:55 05:28:40
14. Lubomir Vařecha 65 Kněždub Montaže Hapla 01:40:21 03:41:05 04:33:20 05:35:18
15. Ondřej Šimko 171 Vsetín 01:43:41 03:47:26 04:38:38 05:36:29
16. Michal Špak 91 Slo(w)Mo/Slabej Odvar 01:44:57 03:48:30 04:40:46 05:36:34
17. Zdeněk Knap 18 Brno 01:40:13 03:36:15 04:34:35 05:39:45
18. Šárka Kratochvílová 97 Holice 01:43:32 03:51:24 04:44:00 05:42:34
19. Roman Stejskal 111 OrvoSport Bučovice 01:30:44 03:38:10 04:37:45 05:47:19
20. Blanka Selucká 109 Kyjov 01:42:33 03:51:49 04:44:54 05:47:41
21. Jaroslav Vicher 156 Sazovice 01:27:34 03:08:19 03:57:30 05:55:44
22. Daniel Brázdil 38 Liptál 01:42:07 03:51:42 04:51:33 05:56:24
23. Radim Hráček 149 Dolní Lipůvka 01:46:09 03:54:22 04:57:32 05:56:58
24. Petr Vinklárek 165 Olomouc 01:43:11 03:54:31 04:57:27 05:57:57
25. Adam Tomeš 14 TJ Sokol Moravský Písek 01:41:10 04:03:02 05:04:14 06:00:58
26. Eva Rubášová 6 Kyjov 01:48:48 04:04:48 05:04:01 06:03:04
27. Leona Haplová 89 Bzenec 01:53:46 04:11:08 05:04:22 06:07:07
28. Miloslav Vysloužil 151 Prostějov 01:41:06 04:03:06 05:08:02 06:15:58
29. Anna Valachová 4 Cetechovice 01:57:33 04:23:25 05:28:01 06:35:19
30. Zdeněk Horký 147 Syrovín 01:41:15 03:55:17 05:13:43 06:37:40
31. Ondřej Jelínek 19 Kyjov 01:56:10 04:40:04 05:46:24 06:47:18
32. Josef Zbořil 22 Hulín 02:06:31 04:31:06 05:32:20 06:49:27
33. Jan Vacula 155 Horní Moštěnicde 01:48:11 04:28:55 05:32:24 06:49:32
34. Petr Siročák 80 Tři křížky Ostrava 01:43:37 03:58:28 05:21:05 06:56:39
35. Tomáš Hejl 33 Brno 01:56:15 04:36:16 05:41:40 06:57:48
36. Leoš Kříž 144 Vyškov 02:03:25 04:44:04 05:49:23 07:05:31
37. Vladimír Diatka 137 Brno 02:01:44 04:41:51 05:50:10 07:12:17
38. Milan Šima 40 SKÁJ team Otrokovice 01:59:35 04:46:26 05:55:41 07:16:29
39. Jan Ondruš 82 Hradec Králové 02:03:15 04:39:15 05:49:42 07:19:34
40. Martin Zapletal 2 Mohelnice, RYCHLÉ TEPLÁKY 02:04:36 04:48:04 06:03:40 07:21:10
41. Radoslav Hudec 34 Brno/Bystrc 01:56:27 04:43:59 05:55:55 07:26:09
42. Pavel Prudil 50 Brno 01:56:22 04:43:27 05:55:50 07:26:11
43. Zdenek Janovský 163 Strání 02:03:31 05:01:07 06:16:51 07:36:33
44. Jana Glozová 158 Veselí nad Moravou 02:15:38 05:11:55 06:23:58 07:39:23
45. Josef Gloza 116 Veselí nad Moravou 02:15:51 05:11:59 06:24:08 07:39:28
46. Matouš Hujíček 130 Bohuslavice 01:59:26 05:01:03 06:24:29 07:40:01
47. Saša Poledník 114 Beskydský pivovárek Ostravice 02:11:40 05:11:35 06:23:22 07:42:56
48. Veronika Zemčíková 139 Mattoni FreeRun Zlin 02:15:47 05:13:30 06:26:27 07:48:48
49. Kristýna Kvasničková 53 Holky v běhu 02:15:43 05:12:03 06:26:20 07:48:59
50. Jitka Chromčáková 49 KESBUK 02:15:56 05:13:21 06:27:01 07:49:11
51. Hana Večerková 128 KESBUK 02:15:34 05:12:08 06:26:14 07:49:36
52. Petr Zajíček 25 Uherský Ostroh 02:06:34 05:13:26 06:28:01 07:55:15
53. Miroslav Navrátil 141 Křelov 02:22:45 05:33:27 06:41:36 08:10:08
54. Olexandr Danyljuk 143 Křelov 02:22:40 05:33:30 06:41:31 08:10:15
55. Tomáš Vrzáček 73 LiveToTell 02:09:52 05:25:39 06:43:10 08:17:32
56. Silvie Kalabzová 7 Ostrava 02:10:28 05:30:07 07:09:44 08:50:01
57. Zbyněk Řezníček 8 Ostrava 02:10:31 05:30:09 07:09:49 08:50:20
58. Daniela Němčíková 71 DZP Prostějov 02:41:06 06:10:51 07:44:50 09:36:40
59. Olga Dastychová 9 Otrokovice 02:47:28 06:51:53 08:13:22 09:42:10
60. Zdeněk Mancl 29 Otrokovice 02:47:23 06:51:58 08:13:26 09:42:13
61. Hynek Urubek 153 Svytobořice 02:31:33 06:28:42 08:15:01 10:06:28

Syrovínský běh Velkou Moravou 2019

Výsledky kategorie 30km

Pořadí Jméno Startovní číslo Město U velebila CÍL
1. Jakub Janda 98 ROHÁLOV bike team 01:21:35 02:23:56
2. Jan Maděrič 162 Uherské Hradiště 01:24:33 02:25:01
3. Lubomír Berka 127 Osvětimany/Suntel Zinc Team 01:29:21 02:30:48
4. Miroslav Kolařík 66 Slečinky Napajedla 01:26:36 02:34:11
5. Tomáš Misař 96 M.T.D.E. 01:33:12 02:34:36
6. Adam Viktorin 90 Slabý Odvar 01:36:40 02:37:28
7. Evžen Popov 138 Bzenec 01:37:13 02:39:53
8. Adrián Jágrik 12 Trail Runners Trnava 01:33:45 02:40:15
9. Petr Kozánek 26 Kyjov 01:35:36 02:43:04
10. David Vodička 152 Svatobořice 01:38:03 02:49:43
11. František Kráčalík 159 Újezd 01:42:16 02:52:33
12. Tomáš Šumbera 47 RUN magazine team 01:40:16 02:53:00
13. Michal Rotrekl 161 Kyjov-SDH Svatobořice 01:43:05 02:57:25
14. Matěj Šnevajs 170 Olomouc 01:39:51 02:57:44
15. Tereza Prochazkova 125 Orechov 01:43:16 02:57:53
16. Vendula Skoupá 46 Sykora running 01:46:28 02:58:14
17. Václav Dobeš 157 Kyjov 01:43:13 03:00:15
18. Lucie Ruzickova 100 Slabý odvar/Slo(w)Mo 01:52:38 03:05:46
19. Radim Horenský 167 Kroměříž 01:49:58 03:07:05
20. René Camfrla 113 Valašské Meziříčí 01:52:26 03:07:34
21. Roman Sobek 129 BT Rumunsko 01:54:03 03:09:26
22. Jakub Rotrekl 160 Kyjov-SDH Svatobořice 01:51:23 03:10:31
23. Přemysl Ulman 15 Lukovští laufaři 01:52:44 03:11:25
24. Tomáš Chaloupka 146 Kuřim 01:52:28 03:12:12
25. Lukáš Doležel 42 Přáslavice 01:46:49 03:12:23
26. Jiří Bednářík 45 SK Míkovice 01:53:35 03:15:30
27. Jiří Bednářík ml. 48 SK Míkovice 01:53:37 03:15:32
28. Veronika Jínková 74 Karpatský kynologický klub 01:58:13 03:18:10
29. Jakub Vojáček 20 Uherský Ostroh 01:54:05 03:18:22
30. Ondřej Pokluda 3 FreeRun Zlín 01:59:02 03:22:01
31. Luděk Kubiš 104 Polešovice 01:58:01 03:22:33
32. Karel Vaculík 27 SRTG Brno 01:53:04 03:26:57
33. Jaroslav Fiodor 126 Slečinky Napajedla 01:55:40 03:27:42
34. Jiřina Holková 5 STRG Run Kyjov 02:04:24 03:29:34
35. Rostislav Huvar 81 Orel Domanín 01:58:11 03:29:47
36. Renata Tichoňová 37 Uherský Brod 02:05:24 03:30:48
37. Martin Turčínek 88 Mařatice 01:54:44 03:31:08
38. Vaclav Liška 105 Zlín 02:05:05 03:35:26
39. Tom Danek 108 Zelechovice 02:05:10 03:35:48
40. Veronika Mikulova 85 SKÁJ team 02:09:31 03:36:52
41. Libor Sviečka 86 SKÁJ team 02:09:27 03:36:57
42. David Jánský 166 Brno 02:04:10 03:39:19
43. David Kubičík 140 Mattoni FreeRun Zlín 02:09:45 03:39:27
44. Petr Muller 44 Brno 02:06:57 03:39:34
45. Ladislav Mazur 10 Blava 02:08:36 03:41:31
46. Tomáš Jelínek 133 Zdounky 02:11:08 03:41:40
47. Jitka Zapletalová 87 Otrokovice, Mattoni Freerun Zlín 02:10:53 03:42:44
48. Zbyněk Šanda 93 Kůže líná 02:10:32 03:54:54
49. Lenka Dovrtělová 122 SKÁJ TEAM 02:20:04 03:56:12
50. David Pavlíček 101 Brno 02:16:41 03:59:39
51. Zuzana Šimová 39 SKÁJ team Otrokovice 02:27:08 04:06:30
52. Zdeněk Welna 54 Krnov 02:23:19 04:07:54
53. Dušan Hapla 117 Bzenec 02:19:50 04:08:31
54. Eva Blažková 168 Zlín 02:17:37 04:13:03
55. Jaroslav Blažek 169 Zlín 02:19:43 04:13:06
56. Pavel Průcha 154 Pravčice 02:27:53 04:14:08
57. Michal Pekarčík 36 Zlín 02:23:24 04:15:17
58. Daniela Schlosserová 58 Zlín 02:28:46 04:25:26
59. Kuba Rolinc 124 Hulin 02:22:27 04:28:30
60. Ludvík Vodný 63 Újezdec 02:35:08 04:28:48
61. Pavla Vinklárková 164 Olomouc 02:37:05 04:31:08
62. Marcela Kováříková 148 Brno 02:38:35 04:31:22
63. Radek Andrýsek 142 Křelov 02:38:31 04:38:31
64. Petr Kovářík 131 Brno 02:59:05 04:40:15
65. Eva Šnevajsová 102 Olomouc 02:44:09 04:46:43
66. Petr Knotek 134 Milotice 02:41:42 05:17:17
67. Tereza Haplová 135 Bzenec 02:41:45 05:17:27
68. Lukáš Pavlačka 72 Brno 02:45:57 05:28:54
69. Zuzana Hanudelova 136 Bratislava 03:02:59 05:52:06
70. Hana Dudešková 16 Boršice 03:02:54 05:52:22
71. Pavel Kunath 94 Nitěnky 03:13:07 05:58:39
72. Radmila Holmanová 76 Ostrava Nitěnky 03:13:02 05:58:52
73. René Rýc-Bednář 77 Ostrava Nitěnky 03:12:57 05:59:09
74. Michal Fojt 92 Ostrava-Dubina 03:13:11 05:59:33
75. Adolf Goebel 150 Přerov 03:16:11 06:06:16
76. Zuzana Zápalová 35 Praha 03:35:00 06:22:02
77. Radek Šima 41 SKÁJ team Otrokovice 03:34:55 06:22:12
78. Renáta Vrzalová 84 Otrokovice 03:34:44 06:22:23
79. Tomáš Vrzala 83 Otrokovice 03:35:19 06:22:31
80. Igor Kraváček 51 SKÁJ team 03:34:38 06:22:43
81. Radim Jaroš 70 Mattoni FreeRun Zlín 02:26:03 14:00:00

Výsledky 2018

30 muži 40 plus
1. Juraj Plekanec 2:18:10
2. Jiří Selucký 2:32:43
3. Evžen Popov 2:34:42
4. Rostislav Huvar 2:43:10
5. Jakub Hájek 2:50:33
6. Petr Hudeček 2:56:12
7. Petr Beníček 2:58:28
8. Roman Sobek 3:03:12
9. Jakub Navrátil 3:03:15
10. Evžen Fric 3:10:40
11. René Camfrla 3:11:10
12. Rene Michalek 3:11:15
13. Luděk Kubiš 3:11:25
14. Ondřej Pokluda 3:17:30
15. Lubomír Vařecha 3:17:35
16. Přemysl Ulman 3:18:20
17. Tomas Fryza 3:19:00
18. Petr Martinek 3:21:00
19. Jiří Bednářík 3:31:10
20. Michal Kosík 3:34:10
21. Marek Kolasa 3:44:20
22. Jan Kaňka 3:55:20
23. Radim Jaroš 4:00:03
24. Radim Vaculík 4:06:00
25. Petr Kovářík 4:06:43
26. Dušan Hapla 4:24:15
27. René Ryc-Bednář 5:09:20
28. Marek Šťastný 5:39:22
29. Michal Tache Petřík 5:42:10
30. Ludvík Vodný 7:56:10
31. Martin Hladiš DNF
30 muži 40 minus
1. Josef Barot 2:26:51
2. Matěj Beníček 2:30:01
3. Michal Chadim 2:36:08
4. Martin Jonov 2:41:19
5. Jan Stibal 2:46:15
6. Adrián Jágrik 2:46:45
7. Igor Kraváček 2:48:01
8. Petr Horsák 2:52:48
9. David Vodička 2:58:07
10. Petr Rajnoch 2:59:14
11. Vlastimil Martinát 3:03:10
12. Libor Sviečka 3:13:30
13. Ondřej Kalivoda 3:25:00
14. Michal Rotrekl 3:30:08
15. Jiří Bednářík 3:31:01
16. Jakub Vojáček 3:34:30
17. Jakub Rotrekl 3:40:00
18. Lukáš Moulík 3:50:30
19. Ondřej Černý 3:58:20
20. Petr Muller 4:00:40
21. Ivo Vymětal 4:17:01
22. Jakub Rolinc 4:21:15
23. Milan Šima 4:35:17
24. Tomáš Beňa 4:50:12
25. Michal Broska 4:50:42
26. Jonáš Gazdík 5:20:11
30 ženy 40 plus
1. Blanka Selucká 3:01:27
2. Jitka Zapletalová 3:12:30
3. Renata Tichoňová 3:16:20
4. Jiřina Holková 3:46:40
5. Jana Fricová 3:54:12
6. Petra Kolibová 4:14:17
7. Veronika Zemčíková 4:23:00
8. Dana Brabcová 4:34:50
9. Vlasta Deáková 4:58:52
10. Marcela Kováříková 5:06:30
30 ženy 40 minus
1. Vendula Skoupá 3:01:47
2. Vendula Šmídová 3:39:50
3. Kristýna Kvasničková 3:42:30
4. Lenka Pazourková 3:46:30
5. Jana Černá 3:58:23
6. Lenka Dovrtělová 4:01:00
7. Jitka Chromčáková 4:16:20
8. Natálie Brabcová 4:22:50
9. Eva Blažková 4:23:10
10. Tereza Haplová 4:24:12
11. Zuzana Šimová 4:35:10
12. Lucie Kuchařová 4:50:10
13. Patricia Jagrik Pristachova 4:50:40
14. Jana Hrochová 5:20:09
15. Michaela Uherková 6:33:30
16. Tereza Fricová 6:33:40
17. Lenka Vasarábová 7:55:49
18. Alžběta Blahová DNF
50 muži 40 plus
1. Tomáš Svoboda 4:57:15
2. Radim Horenský 5:45:20
3. Daniel Brázdil 6:18:15
4. Petr Deák 6:45:31
5. Josef Zbořil 7:15:40
6. Matouš Hujíček 7:21:01
7. Josef Gloza 7:23:25
8. Miloslav Uherek 7:34:23
9. Zbyněk Šanda 7:38:10
10. Stanislav Kel 7:39:29
11. Pavel Průcha 7:48:30
12. Petr Zajíček 7:58:22
13. Ladislav Mazur 8:10:05
14. Zdeněk Mancl 9:03:00
15. Pavel Kunath 9:49:50
50 muží 40 minus
1. Ondřej Kovářík 4:32:50
2. Jaroslav Vicher 4:40:20
3. JIRI KLEMENT 4:46:10
4. Filip Švrček 4:49:25
5. Adam Viktorin 4:52:15
6. Lukáš Tomčík 5:04:10
7. Milan Zavadil 5:12:40
8. Miroslav Šrámek 5:13:00
9. Jaroslav Kouřil 5:17:11
10. Tomáš Štverák 5:24:45
11. Martin Orlovský 5:29:40
12. Ondřej Šimko 5:34:00
13. Adam Blisa 5:36:44
14. CTIBOR KUBÁŇ 5:40:17
15. Lukáš Synek 5:41:00
16. Matouš Hujíček 5:41:05
17. Tomáš Misař 5:41:10
18. Roman Col 5:44:04
19. Laurent Striby 5:46:32
20. Mark Mazumder 5:57:12
21. Pavel Raška 5:59:01
22. Filip Josef 6:03:45
23. Pavel Kubajura 6:43:48
24. Petr Macháč 6:43:50
25. Václav Liška 6:53:29
26. Tomas Danek 6:53:34
27. Daniel Jakubík 7:12:41
28. Marek Zdráhal 7:20:12
29. Tomáš Jelínek 7:31:50
30. Martin Zapletal 7:54:00
31. Jan Strážnický 8:05:00
32. Adolf Goebel 10:00:00
50 ženy 40 plus
1. Jana Sehnálková 6:11:43
2. Hana Večerková 6:34:41
3. Leona Haplová 6:40:52
4. Zdenka Procházková 6:55:27
5. Jana Glozová 7:23:23
6. Anna Valachová 7:27:35
7. Věra Dočkalová 7:40:05
8. Marie Řezníčková 9:45:50
9. Radmila Holmanová 9:49:45
10. Daniela Němčíková 10:00:00
50 ženy 40 minus
1. Tereza procházková 5:20:30
2. Věra Vystrčilová 5:49:40
3. Eva Rubášová 6:13:02
4. Alexandra Brosková 6:29:20
5. Olga Dastychová 8:04:20
6. Kateřina Pavlíková

Máme tu konečně oficiální zpracování výsledků Syrovínského Běhu Velkou Moravou 2017

komplet výsledky zde Syrovínský běh Velkou Moravou - Výsledky 2017
30km
 
50km
Ž40+
1
Blanka Selucká Kyjov 2:59:37 Ž40+
1
Denisa Kusnierova Trnava 4:25:26
2
Schlosserová Daniela Zlín 3:17:56
2
Leona Haplová Bzenec 6:31:28
3
Kamila Pelíšková Zlín 3:32:33
3
Jana Glozová Veselí nad Moravou 7:42:03
Ž40-
1
Tereza Procházková Ořechov 2:54:10
Ž40-
1
Patrícia Jágrik Pristachová Trnava, Slovensko 5:55:51
2
Svetlana Kurucová Bratislava 3:09:05
2
Olga Dastychová Tlumačov 8:24:46
3
Petra Mücková Příbor 3:20:48
3
M40+
1
David Čermák Hustopeče 2:27:06
M40+
1
Tomáš Svoboda X-Trail Rychlohrad 4:09:08
2
Josef Hubáček Bílovice KESBUK 2:31:06
2
Rostislav Huvar Domanín 4:45:25
3
Jiří Selucký Kyjov 2:38:08
3
Patrik Chýlek Tichá 4:47:00
M40-
1
Pavel Matoušek Brno 2:29:06 M40-
1
Marian Priadka Trnava, Slovensko 4:05:14
2
Miroslav Kolařík Zlín 2:30:06
2
Ondřej Tabarka Remice 4:13:51
3
Michal Chadim Zastávka u Brna 2:40:47
3
Ondřej Kovářík Profibaustoffe CZ 4:21:35
     

Výsledky2016 na odkaze 50/30km..:

Výsledky Syrovínského běhu Velkou Moravou 2016

50km - ženy
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město Stupavské lůky Polešovice, u rozhl. nad Domanínem CÍL
1  Palíšková   Jarmila  20 Ž40+ Radslavice 0:02:23:59 0:04:02:36 0:04:53:14 0:05:36:26
2  Haplová  Leona 75 Ž40+ Bzenec 0:03:00:42 0:05:06:42 0:06:17:48 0:07:28:27
3  Glozová  Jana 41 Ž40+ Veselí nad Moravou 0:03:25:06 0:05:42:36 0:06:54:49 0:07:59:30
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město Stupavské lůky Polešovice, u rozhl. nad Domanínem CÍL
1  Procházková  Tereza 11 Ž40- Ořechov 0:03:51:45 0:04:46:30 0:05:33:45
2  Jágrik  Pristachová  Patrícia 2 Ž40- Trnava - Slovensko 0:02:50:17 0:04:39:33 0:05:36:28 0:06:28:51
3  Hrdinová  Mariana 76 Ž40- Babice 0:03:23:04 0:05:51:57 0:07:21:21 0:08:44:38
50km - Muži  
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město Stupavské lůky Polešovice, u rozhl. nad Domanínem CÍL
1 Plačko Martin 52 M40+ Brezova pod Bradlom 0:01:56:00 0:03:01:45 0:04:02:13 0:04:37:45
2 Svoboda Tomáš 105 M40+ Všechovice 0:02:59:45 0:04:02:16 0:04:37:45
4 Hubáček Josef 108 M40+ 0:04:41:45
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město Stupavské lůky Polešovice, u rozhl. nad Domanínem CÍL
1 Švec Marek 3 M40- Syrovín 0:01:55:28 0:03:07:55 0:03:53:17 0:04:35:45
2 Matousek Pavel 59 M40- Brno 0:02:13:15 0:03:39:38 0:04:36:38 0:05:24:51
3 Veškrna Ivan 12 M40- Brno 0:03:51:45 0:04:46:36 0:05:38:55
30km - Ženy
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město U velebila CÍL
1 Plačkova Gabriela 53 30Ž40+ Brezova pod Bradlom 0:01:56:18 0:03:06:45
2 Petříková Kateřina 51 30Ž40+ Brno 0:01:54:10 0:03:12:45
3 Škrobová Jana 56 30Ž40+ Kuřim 0:02:12:20 0:03:42:45
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město U velebila CÍL
1 Hynčicová Ivana 67 30Ž40- Žádovice 0:02:17:29 0:03:57:12
2 Breklová Kateřina 42 30Ž40- Postřelmov 0:02:22:28 0:04:15:45
3 Blahova Alzbeta 92 30Ž40- St.Mesto 0:02:46:16 0:04:35:45
  30km - Muži
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město U velebila CÍL
1 Nosek Pavel 79 30M40+ Slavkov u Brna 0:01:41:53 0:02:44:45
2 Škrob Petr 57 30M40+ Kuřim 0:01:49:27 0:02:57:45
3 Štukavec Alois 27 30M40+ Hodonín 0:01:52:09 0:03:07:45
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město U velebila CÍL
1 Svoboda Václav 106 30M40- Všechovice 0:02:34:45
3 Igor Kraváček 89 30M40- Spytihněv 0:01:42:01 0:02:50:45
4 Glůza Roman 90 30M40- Otrokovice 0:01:42:08 0:02:50:45
 
  Výsledky Syrovínského běhu 2015 Kompletní tabulka běžců podle času zde: Výsledky 2015 Výsledky podle kategorií:
  • Ženy do 40 let - 1. místo: Tereza Procházková - Ořechov                           2. místo: Patrícia Jágrik Pristachová - Trnava Slovensko                           3. místo: Mariana Hrdinová - Babice
  • Ženy nad 40 let - 1. místo: Anna Balážová - Nová Lhota                             2. místo: Jana Glozová - Veselí nad Moravou                             3. místo: Radmila Holmanová - Ostrava
  • Nejlepší žena - Tereza Procházková - Ořechov - čas 5:09:19


  • Muži do 40 let - 1. místo: Ivan Veškrna - Brno                           2. místo: Rastislav Hornak - Pezinok, Slovensko                           3. místo: Libor Ammer - Hodonín
  • Muži nad 40 let - 1. místo: Tomáš Svoboda - Všechovice                             2. místo: Jiří Selucký - Kyjov                             3. místo: Jiří Bednářík - Míkovice
  • Nejlepší muž - Tomáš Svoboda - Všechovice - čas 4:41:15

DSC_0569DSC_0856DSC_0864DSC_0867 DSC_0876 DSC_0884 DSC_0888DSC_0903