Výsledky 2017

Máme tu konečně oficiální zpracování výsledků Syrovínského Běhu Velkou Moravou 2017

komplet výsledky zde Syrovínský běh Velkou Moravou - Výsledky 2017
30km
 
50km
Ž40+
1
Blanka Selucká Kyjov 2:59:37 Ž40+
1
Denisa Kusnierova Trnava 4:25:26
2
Schlosserová Daniela Zlín 3:17:56
2
Leona Haplová Bzenec 6:31:28
3
Kamila Pelíšková Zlín 3:32:33
3
Jana Glozová Veselí nad Moravou 7:42:03
Ž40-
1
Tereza Procházková Ořechov 2:54:10
Ž40-
1
Patrícia Jágrik Pristachová Trnava, Slovensko 5:55:51
2
Svetlana Kurucová Bratislava 3:09:05
2
Olga Dastychová Tlumačov 8:24:46
3
Petra Mücková Příbor 3:20:48
3
M40+
1
David Čermák Hustopeče 2:27:06
M40+
1
Tomáš Svoboda X-Trail Rychlohrad 4:09:08
2
Josef Hubáček Bílovice KESBUK 2:31:06
2
Rostislav Huvar Domanín 4:45:25
3
Jiří Selucký Kyjov 2:38:08
3
Patrik Chýlek Tichá 4:47:00
M40-
1
Pavel Matoušek Brno 2:29:06 M40-
1
Marian Priadka Trnava, Slovensko 4:05:14
2
Miroslav Kolařík Zlín 2:30:06
2
Ondřej Tabarka Remice 4:13:51
3
Michal Chadim Zastávka u Brna 2:40:47
3
Ondřej Kovářík Profibaustoffe CZ 4:21:35
     

Výsledky2016 na odkaze 50/30km..:

Výsledky Syrovínského běhu Velkou Moravou 2016

50km - ženy
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město Stupavské lůky Polešovice, u rozhl. nad Domanínem CÍL
1  Palíšková   Jarmila  20 Ž40+ Radslavice 0:02:23:59 0:04:02:36 0:04:53:14 0:05:36:26
2  Haplová  Leona 75 Ž40+ Bzenec 0:03:00:42 0:05:06:42 0:06:17:48 0:07:28:27
3  Glozová  Jana 41 Ž40+ Veselí nad Moravou 0:03:25:06 0:05:42:36 0:06:54:49 0:07:59:30
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město Stupavské lůky Polešovice, u rozhl. nad Domanínem CÍL
1  Procházková  Tereza 11 Ž40- Ořechov 0:03:51:45 0:04:46:30 0:05:33:45
2  Jágrik  Pristachová  Patrícia 2 Ž40- Trnava - Slovensko 0:02:50:17 0:04:39:33 0:05:36:28 0:06:28:51
3  Hrdinová  Mariana 76 Ž40- Babice 0:03:23:04 0:05:51:57 0:07:21:21 0:08:44:38
50km - Muži  
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město Stupavské lůky Polešovice, u rozhl. nad Domanínem CÍL
1 Plačko Martin 52 M40+ Brezova pod Bradlom 0:01:56:00 0:03:01:45 0:04:02:13 0:04:37:45
2 Svoboda Tomáš 105 M40+ Všechovice 0:02:59:45 0:04:02:16 0:04:37:45
4 Hubáček Josef 108 M40+ 0:04:41:45
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město Stupavské lůky Polešovice, u rozhl. nad Domanínem CÍL
1 Švec Marek 3 M40- Syrovín 0:01:55:28 0:03:07:55 0:03:53:17 0:04:35:45
2 Matousek Pavel 59 M40- Brno 0:02:13:15 0:03:39:38 0:04:36:38 0:05:24:51
3 Veškrna Ivan 12 M40- Brno 0:03:51:45 0:04:46:36 0:05:38:55
30km - Ženy
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město U velebila CÍL
1 Plačkova Gabriela 53 30Ž40+ Brezova pod Bradlom 0:01:56:18 0:03:06:45
2 Petříková Kateřina 51 30Ž40+ Brno 0:01:54:10 0:03:12:45
3 Škrobová Jana 56 30Ž40+ Kuřim 0:02:12:20 0:03:42:45
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město U velebila CÍL
1 Hynčicová Ivana 67 30Ž40- Žádovice 0:02:17:29 0:03:57:12
2 Breklová Kateřina 42 30Ž40- Postřelmov 0:02:22:28 0:04:15:45
3 Blahova Alzbeta 92 30Ž40- St.Mesto 0:02:46:16 0:04:35:45
  30km - Muži
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město U velebila CÍL
1 Nosek Pavel 79 30M40+ Slavkov u Brna 0:01:41:53 0:02:44:45
2 Škrob Petr 57 30M40+ Kuřim 0:01:49:27 0:02:57:45
3 Štukavec Alois 27 30M40+ Hodonín 0:01:52:09 0:03:07:45
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Kategorie Město U velebila CÍL
1 Svoboda Václav 106 30M40- Všechovice 0:02:34:45
3 Igor Kraváček 89 30M40- Spytihněv 0:01:42:01 0:02:50:45
4 Glůza Roman 90 30M40- Otrokovice 0:01:42:08 0:02:50:45
 
  Výsledky Syrovínského běhu 2015 Kompletní tabulka běžců podle času zde: Výsledky 2015 Výsledky podle kategorií:
  • Ženy do 40 let - 1. místo: Tereza Procházková - Ořechov                           2. místo: Patrícia Jágrik Pristachová - Trnava Slovensko                           3. místo: Mariana Hrdinová - Babice
  • Ženy nad 40 let - 1. místo: Anna Balážová - Nová Lhota                             2. místo: Jana Glozová - Veselí nad Moravou                             3. místo: Radmila Holmanová - Ostrava
  • Nejlepší žena - Tereza Procházková - Ořechov - čas 5:09:19


  • Muži do 40 let - 1. místo: Ivan Veškrna - Brno                           2. místo: Rastislav Hornak - Pezinok, Slovensko                           3. místo: Libor Ammer - Hodonín
  • Muži nad 40 let - 1. místo: Tomáš Svoboda - Všechovice                             2. místo: Jiří Selucký - Kyjov                             3. místo: Jiří Bednářík - Míkovice
  • Nejlepší muž - Tomáš Svoboda - Všechovice - čas 4:41:15

DSC_0569DSC_0856DSC_0864DSC_0867 DSC_0876 DSC_0884 DSC_0888DSC_0903